South Australia

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai South Australia

Dienvidaustrālija ir valsts Austrālijas dienvidu centrālajā daļā.
Dienvidu Austrālijas īpašā kvalitāte ir tās ārkārtīgi savvaļas daba. Šeit ir Bunda klintis, no kurām paveras skats uz 100 km uz Lielo Austrālijas līci, Nullarboras līdzenuma izpostītās zemes platību un Simpson tuksnesī sarkanajām kāpām. Galvaspilsēta ir Adelaida, un tā ir saukta par "baznīcu pilsētu" un pazīstama ar savu bagāto kultūras mantojumu. Tā atrodas netālu no Barossa ielejas vīna dārziem un aizsargājamām Fleurieu pussalas pludmalēm.
Dienvidaustrālija dalās ar citām kontinentālajām valstīm un Ziemeļu teritoriju; uz rietumiem robežojas ar Dienvid Austrāliju, uz ziemeļiem no Ziemeļu teritorijas, uz dienvidaustrumiem no Viktorijas, uz dienvidiem no Lielās Austrālijas līcis
Nekustamā īpašuma cenas pārdošanai Dienvid Austrālijā un īpaši Adelaides mājās turpina pieaugt, jaunākie dati liecina, ka vidējā vērtība atkal ir sasniegusi rekordaugstu līmeni.
Saskaņā ar jaunākajiem ceturkšņa datiem Adelaides mājas vidējā vērtība ir sasniegusi vēsturisko augstumu, pēdējo 12 mēnešu laikā pieaugot par 3,87% un par 0,43% vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī.

Neskatoties uz šo izaugsmi, Austrālijas dienvidu Austrālija joprojām ir visatbilstošākā valsts, un šajā ziņā ir daudz pozitīvu aspektu.

Holdfast Bay pilsēta bija pašvaldības teritorija ar labākajiem atdeves rādītājiem, un nekustamā īpašuma vērtības gada laikā palielinājās par 11,54% un ceturksnī - 13,87%.
Apkārtnē ar vairāk nekā 10 pārdošanas apjomiem 2018. un 2017. gada otrajā ceturksnī, St Georges un Norwood, abi Adelaides austrumu priekšpilsētās, bija vienīgie priekšpilsētas, kas sasniedza vienu miljonu dolāru vidējo. Pamatojoties uz tiem pašiem kritērijiem, Henley Beach reģistrēja vislielāko izaugsmi, un nekustamā īpašuma vērtības bija 23,46%.

Nesenais Henley laukuma uzlabojums bija milzīgs zīmēšanas karte pircējiem, kurus interesē īpašums pārdošanai Dienvidāustrālijā.
Tas ir ievērojami uzlabojis piekrastes dzīvesveidu un tagad piedāvā cilvēkiem ārkārtas izvēli kafejnīcās, restorānos, veikalos un bāros, kā arī daudzas iespējas pārdošanai Dienvidaustrālijā.

Pilsētas priekšpilsētas atrašanās vieta, netālu no pludmales, piecas minūtes no lidostas, 10 minūšu attālumā no Glenelg un viegli sasniedzama no pilsētas. Daudzi cilvēki austrumu priekšpilsētās vēlas atkāpties pludmalē, tāpēc priekšpilsētā ir daudz naudas, un vērtības noteikti turpinās pieaugt Henley rajonā.

Visu tuvējo priekšpilsētu vērtība pieaug, pateicoties tās popularitātei, tieši caur Seaton, Fulham un Fulham Gardens

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB